Który program do wystawiania faktur wybrać?

Rynek tego typu aplikacji jest duży. Możemy wybierać spośród programów darmowych, tanich i drogich, działających w różnych modelach – od tych instalowanych na komputerze po działających z poziomu przeglądarki. Zanim jednak zdecydujemy się na coś konkretnego, powinniśmy to wcześniej przetestować.

Dane dostępne zawsze i wszędzie

W przypadku darmowego oprogramowania do wystawiania faktur sprawa jest prosta. Niczym nie ryzykujemy. Sprawdzamy, jak program działa w praktyce i co potrafi. To pozwoli nam zorientować się w jego możliwościach.

Problem w tym, że bezpłatne programy do faktur często mają ograniczone funkcjonalności. Zwykle też nie możemy liczyć na wsparcie serwisowe w razie kłopotów technicznych. Jeśli już takowe istnieje, działa z opóźnieniem.

W małych firmach, które nie generują dużych obrotów, można zdecydować się na taki prosty system. Jednak większe podmioty potrzebują profesjonalnych rozwiązań, za które trzeba zapłacić. Skoro to produkt komercyjny, klient ma prawo wymagać od jego dostawcy jakości, czyli bezawaryjnego działania, niezawodności, rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu.

Takie jest właśnie firmino.pl. To oprogramowanie działające w modelu SaaS. Klient wykupuje dostęp do platformy. Niczego nie musi instalować u siebie. Dane są zapisywane na serwerach dostawcy (w chmurze), więc użytkownik może z nich korzystać zawsze i wszędzie – także z poziomu urządzeń mobilnych.

Firmino.pl to idealne rozwiązanie w zakresie rozliczeń księgowych dla mikro- i małych podmiotów. Poza modułem typowo rachunkowym oprogramowanie wyposażono również w kalendarz i narzędzie do tworzenia i przeglądania wykresów, tabel, raportów. Mikroprzedsiębiorca może więc na bieżąco kontrolować sprzedaż produktów i zarządzać bazą klientów.

Intuicyjne działanie sprawia, że z obsługą stworzonego przez Streamsoft programu do fakturowania nikt nie powinien mieć problemów. Kwestie bezpieczeństwa rozwiązano poprzez zastosowanie certyfikatu SSL znanego z bankowości elektronicznej. Dodatkowo system codziennie wykonuje automatyczną kopię zapasową zgromadzonych danych.

To wszystko sprawia, że aplikacja firmino.pl, o której więcej przeczytamy na stronie https://www.firmino.pl, idealnie sprawdzi się w małej firmie.

  • Facebook
  • Google Plus
  • NK
  • Twitter
  • Blip
  • Wykop

Dodaj Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 5 = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Print
Przeczytaj poprzedni wpis:
2
Zarządzanie przedsiębiorstwem w kilku kliknięciach

Kierowanie firmą tylko z pozoru wydaje się łatwe. W większych zakładach skala problemów i wyzwań jest o wiele większa niż...

Zamknij