Kupujemy kartę podarunkową na platformie SuperPrezenty.pl

W życiu musimy mierzyć się z różnymi, mniejszymi i większymi, wyzwaniami. Dla jednego będzie to zdanie matury, dla innego – budowa domu. Nie brakuje też takich, którzy odczuwają niepokój i tracą spokój ducha, gdy muszą kupić prezent. By to zadanie nie spędzało nam już snu z powiek, musimy do niego podejść metodycznie.

Usługa jako prezent

Zakup prezentu musimy potraktować jako zadanie, czyli się do niego przygotować. W tym przypadku oznacza to, że powinniśmy się przygotować do wyboru prezentu. Pomoże nam w tym zadanie sobie kilku pytań i znalezienie na nie odpowiedzi.

Przede wszystkim przed rozpoczęciem szukania odpowiedniego prezentu powinniśmy ustalić, co to za okazja, co obdarowany lubi, czym się interesuje, jakie podarunki dotąd od nas i innych znajomych czy bliskich dostawał.

Krąg poszukiwań częściowo zawęzimy też, wprowadzając kryterium ceny. Jeśli ustalimy, ile możemy wydać na prezent, teoretycznie będzie nam łatwiej. Dlaczego tylko teoretycznie? W przypadku niektórych produktów różnorodność rynku jest duża.

Jeśli po tak przeprowadzonej analizie, wciąż mamy trudności ze znalezieniem właściwego podarunku, powinniśmy odwiedzić stronę http://www.superprezenty.pl. To platforma z prezentami. Te ostatnie nie są jednak rozumiane jako rzeczy czy przedmioty, lecz jako usługi do zrealizowania, np. przejażdżka quadem, zabieg kosmetyczny, kolacja w restauracji, kurs językowy, porady stylistyki, trening pod okiem instruktora itd.

Oferta portalu podzielona jest na wiele kategorii ułatwiających wybór. Zasoby serwisu możemy przeglądać wedle różnych kryteriów. Gdy nie mamy czasu ani ochoty zbytnio się zastanawiać, po prostu odwiedzamy zakładkę z najlepiej sprzedającymi się usługami albo prezentami stworzonymi z myślą o konkretnej grupie osób, np. lubiących aktywny odpoczynek, podróże, wykwintne jedzenie, sporty ekstremalne itd. Możemy też posiłkować się miejscem zamieszkania, ceną albo najpopularniejszymi okazjami.

Opłacony przez stronę http://www.superprezenty.pl kupon drukujemy. Możemy również zamówić jego dostarczenie kurierem albo odebrać go w jednej z trzech warszawskich galerii handlowych. Wcześniej nie zapomnijmy zarezerwować termin (możemy to pozostawić obdarowanemu). Następnie wręczamy taką kartę podarunkową czy e-voucher jako prezent.

  • Facebook
  • Google Plus
  • NK
  • Twitter
  • Blip
  • Wykop

Dodaj Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Print
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rosnące ceny mieszkań na Pradze Północ

Warszawa jest największym lokalnym rynkiem nieruchomości w naszym kraju. Corocznie dochodzi tu do kilkudziesięciu tysięcy transakcji. W stolicy powstaje też...

Zamknij