Jak schudnąć szybko i skutecznie

Jak schudnąć szybko i skutecznie

Marzeniem każdej osoby, która ma kłopoty z nadwagą jest szybkie i skuteczne schudnięcie i osiągnięcie idealnej wagi, a także nienagannej figury. By to osiągnąć konieczny jest znaczny wysiłek naszej woli – powinniśmy połączyć odpowiednie odżywianie się z regularną aktywnością fizyczną, która poprawi szybkość spalania zbędnych kalorii. Możemy jednak nie tylko jeść mniej – w sieci i czasopismach kobiecych szczegółowo opisane są diety (wraz z przykładowymi przepisami na potrawy), które pozwalają nam na stosunkowo szybkie uzyskanie efektów. Pamiętajmy jednak, że zdrowa dieta powinna być zróżnicowana i nie powinna prowadzić do wyniszczenia organizmu. Nie decydujmy się także na zachwalane „cudowne pigułki ” czy inne preparaty – naszym celem jest wszak piękna figura, ale bez ubytku dla zdrowia.

Dobrym pomysłem na zmniejszenie ilości pożywienia jest… zakup mniejszej zastawy.

Mniejszy talerz na zupę i drugie danie sprawi, że siłą rzeczy będziemy sobie mniej nakładać, a co więcej – optycznie będzie się nam wydawało, że mamy dużo jedzenia (jeśli mały talerzyk będzie wypełniony po brzegi), przez co nasz umysł szybciej poczuje się nasycony.

Bardzo dobre efekty przynoszą również systematyczne ćwiczenia.

Regularnie bieganie, pływanie, jazda na rowerze, czy aerobik (wszystkie te ćwiczenia wiążą się ze zdrowym, głębokim oddychaniem) mogą przynieść szybko widoczne efekty oraz poprawę zdrowia i samopoczucia. Pamiętajmy, że im szybciej rozpoczniemy walkę z nadwagą, tym prędzej zdobędziemy piękną sylwetkę. Zacznijmy już dziś!

  • Facebook
  • Google Plus
  • NK
  • Twitter
  • Blip
  • Wykop

Komentarzy are closed.

Print
Przeczytaj poprzedni wpis:
Co zrobić żeby przytyć

Nasze społeczeństwo jest dość zróżnicowane i wśród wszystkich osób, które mają jakiekolwiek problemy z wagą, są także Ci, którzy ważą...

Zamknij