Warto zainwestować w mieszkania na Pradze Północ

Warto zainwestować w mieszkania na Pradze Północ

Deweloperzy realizują swoje projekty w różnych miejscach. Wybór działki determinuje jej zabudowę. W polskim prawie istnieje bowiem obowiązek nawiązania przez inwestora budowlanego do istniejącej w danej przestrzeni linii zabudowy. Nie oznacza to jednak, że w starszych dzielnicach nie można postawić nowoczesnego obiektu.

 

Najlepsze miejsce do życia w Warszawie

 

Świetnym tego przykładem jest siedmiokondygnacyjny budynek Kamienna1 stawiany przy tej ulicy na Pradze Północ. Budowla, która ma się zakończyć w kwietniu 2014 roku, wyróżnia się nowoczesnością. Jednocześnie bardzo dobrze komponuje się z klimatem najstarszej prawobrzeżnej dzielnicy stolicy. Dodając do tego przebiegające nieopodal linie autobusowe (135, 169, 199) i tramwajowe (3, 4, 25), a w niedalekiej przyszłości metro (stacja „Szwedzka”), oraz sprawny dojazd do centrum dzięki trzem mostom, otrzymujemy doskonałe miejsce do życia w największej polskiej aglomeracji.

Mieszkania przy Kamiennej1 posiadają różnorodne rozkłady oraz duże balkony. Do każdego z nich można dokupić komórkę lokatorską i miejsce garażowe w podziemnym parkingu. Na parterze oraz pierwszym piętrze obiektu zaplanowano lokale usługowe. Wizualizację budynku, jego układ i więcej szczegółów można poznać, wpisując w wyszukiwarce wyrażenie „mieszkania praga północ”.

  • Facebook
  • Google Plus
  • NK
  • Twitter
  • Blip
  • Wykop

Dodaj Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Print
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak znaleźć tanie mieszkanie w Warszawie?

Marzeniem niemalże każdego dorosłego człowieka jest posiadanie własnego, wymarzonego domu czy mieszkania lub chociażby działki.

Zamknij